Mainosmateriaali Sublimaatiolippu Bannerikangas Tekstiilikääre Neulottu polyesteri Sublimaatiolippukangasrulla
Mainosmateriaali Sublimaatiolippu Bannerikangas Tekstiilikääre Neulottu polyesteri Sublimaatiolippukangasrulla
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Värisublimaatiotekstiilikääre neulottu polyesteri |
| Kuvaus | 100% polyesteriä,Ruutu |
| Muste | Dye Sub Direct, Dye Sub -paperisiirto |
| Paksuus | Kevyt |
| Väri | Whitti |
| Paino | 110 g/m² tai mukautettu |
| Hakemus | Fviiveet,bannerit |
| Maksimileveys | 1–3,2 m |
| Vakiopituus | 100 m / 110 jaardia |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1.PVC-vapaa, ympäristöystävällinen
2. Repäisykestävä
3.KIERRÄTETTY lanka tuotannossa
4. Värin tehostaminen
5. Rypistymätön
Sovellus:
1. Neulottu kietaisu
2. rantaliput
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










