260 g/m² sublimaatiotekniikalla taustavalaistu materiaali, sileä kudottu polyesteri, jolla on erinomainen valonläpäisykyky ja värintoisto
260 g/m² sublimaatiotekniikalla taustavalaistu materiaali, sileä kudottu polyesteri, jolla on erinomainen valonläpäisykyky ja värintoisto
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Värisublimaatio taustavalaistu materiaali sileä kudottu polyesteri |
| Kuvaus | 100% polyesteriä |
| Muste | Dye Sub Direct, Dye Sub -paperisiirto |
| Paksuus | Keskipainoinen |
| Väri | valkoinen etuosa ja musta takaosa |
| Paino | 260 g/m²±5g) |
| Hakemus | Ulkokäyttöön, bannereihin, kudottuihin ja neulottuihin |
| Maksimileveys | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Vakiopituus | 100m/120m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Kraft-paperi / kova putki |
Ominaisuudet:
1.Vedenpitävä
2. Repäisykestävä
3.Nopeasti kuivuva
4. Ympäristöystävällinen
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1.verkkoaita
2. Aktiivivaatteet
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










