250 g/m² kudottu peittokangas sublimaatiopainatukseen, kaksipuoliset peittolippujen valmistukseen
250 g/m² kudottu peittokangas sublimaatiopainatukseen, kaksipuoliset peittolippujen valmistukseen
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Kudottu peittävä kangas sublimaatiopainatukseen molemmilta puolilta |
| Kuvaus | 100 % polyesteriä, teksturoitua kolminkertaisesti kudottua blokkimateriaalia |
| Muste | mustesuihkutulostus, digitaalinen tulostus |
| Paksuus | Keskipainoinen |
| Väri | valkoinen/musta/valkoinen rakenne |
| Paino | 250 g/m²±5g) |
| Hakemus | roikkuvat hihat, kaksipuoliset liput |
| Maksimileveys | 320 cm - 280 cm - 160 cm - 150 cm |
| Vakiopituus | 80 m / 100 m / 150 m / jättirulla |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1. PVC-vapaa / ftalaattivapaa
2. Repäisykestävä
3.UV-suoja
4. Ympäristöystävällinen
5. Palonsuoja-aine
Sovellus:
1. Kodinsisustus
2. taiteen jäljentäminen
3. taustavalaistu kangas
4.valolaatikko
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










