180 g/m² polyesterikangas, värisublimaatiosiirtopainatus, taustavalaistu kangas kattovalaisimeen
180 g/m² polyesterikangas, värisublimaatiosiirtopainatus, taustavalaistu kangas kattovalaisimeen
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Polyesterikangas Värisublimaatiosiirtopainatus Taustavalaistu |
| Kuvaus | 100% polyesteriä, sublimaatiohiontaa |
| Muste | Värisublimaatiomuste/siirto/lateksi/UV |
| Paksuus | Kevyt |
| Väri | Whitti |
| Paino | 50–550 g/m²±5g) |
| Hakemus | banderollikangas/lippukangas |
| Maksimileveys | 1–3,2 m |
| Vakiopituus | 100m/120m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1. PVC-vapaa / ftalaattivapaa
2. Repäisykestävä
3.UV-suoja
4. Ympäristöystävällinen
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1. Kodinsisustus
2. Tekstiilityyny
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










