100D Pongee-lippukangas, sublimaatiovärjäys, suora mustesuihkutulostus, 100 g/m² polyesteri, tyhjä kangas, pehmeä ja helppo ommella, lippukangas
100D Pongee-lippukangas, sublimaatiovärjäys, suora mustesuihkutulostus, 100 g/m² polyesteri, tyhjä kangas, pehmeä ja helppo ommella, lippukangas
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | 100D Pongee-lippukankaan sublimaatiovärjäys |
| Kuvaus | Oxford100 % polyesteriä |
| Muste | Dye Sub Direct, Dye Sub -paperisiirto |
| Paksuus | Keskipainoinen |
| Väri | Whitti |
| Paino | 100 g/m²±5g) |
| Hakemus | Ulkokäyttöön, bannereihin, kudottuihin ja neulottuihin |
| Maksimileveys | 90–320 cm |
| Vakiopituus | 100m/120m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1.Vedenpitävä
2. Repäisykestävä
3.Nopeasti kuivuva
4. Ympäristöystävällinen
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1.verkkoaita
2. Aktiivivaatteet
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










