100D Pongee vlajková látka, sublimační barvení, přímý inkoustový tisk, 100gsm polyesterová prázdná látka, měkká, snadno šitelná vlajková látka
100D Pongee vlajková látka, sublimační barvení, přímý inkoustový tisk, 100gsm polyesterová prázdná látka, měkká, snadno šitelná vlajková látka
Popis produktů:
| Název produktu | Vlajková látka, sublimační barvení, přímý inkoustový tisk, 100 g/m² |
| Popis | 100% polytester |
| Inkoust | Sublimační přímý tisk, sublimační přenos papíru |
| Tloušťka | Lehká |
| Barva | Wbílý |
| Hmotnost | 68 g/70 g/75 g/100 g/110 g/m² |
| Aplikace | Fzpoždění,bannery,displeje |
| Maximální šířka | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Standardní délka | 100 m/120 m |
| Dodací lhůta | 20–30 pracovních dnů |
| Balík | Htvrdá trubice s tkanými sáčky nebo fóliemi se vzduchovými bublinami |
Vlastnosti:
1. Voděodolný
2. Odolný proti roztržení
3. Rychleschnoucí
4. Větruodolný
5. Dobrá penetrace
Aplikace:
1. síťový plot
2.Sportovní oblečení
3. vlajky z peří
4. Venku
Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji










