Teixit de bandera de pongee 100D per sublimació, tenyit per injecció de tinta directa, 100 g/m² de polièster, teixit en blanc, suau i fàcil de cosir
Teixit de bandera de pongee 100D per sublimació, tenyit per injecció de tinta directa, 100 g/m² de polièster, teixit en blanc, suau i fàcil de cosir
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Sublimació de teixits de bandera amb tinta directa per injecció de tinta 100 g/m² |
| Descripció | 100% polièster |
| Tinta | Submergible directe amb submergible, transferència de paper amb submergible |
| Gruix | Lleuger |
| Color | Wblanc |
| Pes | 68 g/m²/70 g/m²/75 g/m²/100 g/m²/110 g/m² |
| Aplicació | Fretards,pancartes,pantalles |
| Amplada màxima | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Impermeable
2. Resistent a les llàgrimes
3. Assecat ràpid
4. Resistent al vent
5. Bona penetració
Aplicació:
1. tanca de malla
2. Roba esportiva
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










