Groothandel Wit Papierrol Hoë Kwaliteit 100gsm Aanpasbare Grootte Hoë-Oordragspoed Jersey Sublimasie Drukstowwe Tekstiele
Groothandel Wit Papierrol Hoë Kwaliteit 100gsm Aanpasbare Grootte Hoë-Oordragspoed Jersey Sublimasie Drukstowwe Tekstiele
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Hoë-oordragkoers Jersey Sublimasie Drukstowwe Tekstiele |
| Beskrywing | Toegepas om ink en poliësterstof te versprei |
| Ink | Kleurstof Sub Direkte, Kleurstof Sub Papier Oordrag |
| Dikte | Medium gewig |
| Kleur | White |
| Gewig | 40/50/60/70/90/100 gsm±5g) |
| Toepassing | Fvertragings,baniere |
| Maksimum breedte | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. Waterdig
2. Skeurbestand
3. Vinnig Droog
4. Windbestand
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1.maasheining
2. Aktiewe klere
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










