Rol Polyester Gebreide Stof Kleurstof Sublimasie vir Vlae
Rol Polyester Gebreide Stof Kleurstof Sublimasie vir Vlae
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Rol Polyester Gebreide Stof Kleurstof Sublimasie vir Vlae |
| Beskrywing | 100% Poliëster,Rekstof |
| Ink | Kleurstof Sub Direkte, Kleurstof Sub Papier Oordrag |
| Dikte | Liggewig |
| Kleur | White |
| Gewig | 110 gsm (±5g) |
| Toepassing | Fvertragings,baniere |
| Maksimum breedte | 3.2/5m |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. PVC-vry/ Ftalaatvry
2. Skeurbestand
3.anti-UV
4. Omgewingsvriendelik
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1.maasheining
2. strandvlae
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










