Printtek 50D 78gsm Voorraad Lot Wit Polyester Kleurstof Sublimasie Stoffe Geweef Gedrukte Waterdigte Polyester Stof
Printtek 50D 78gsm Voorraad Lot Wit Polyester Kleurstof Sublimasie Stoffe Geweef Gedrukte Waterdigte Polyester Stof
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Kleurstof Sublimasie Gebreide Mesh Vlagstof |
| Beskrywing | 50D*T400 materiaal,100% Poliëster |
| Ink | Kleurstof Sub Direkte, Kleurstof Sub Papier Oordrag |
| Dikte | Medium gewig |
| Kleur | White |
| Gewig | 75 gsm(±5g) |
| Toepassing | Fvertragings,baniere |
| Maksimum breedte | 160 cm |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. Waterdig
2. Skeurbestand
3. Vinnig Droog
4. Windbestand
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1.maasheining
2. Aktiewe klere
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










