Polydex Stof Sublimasie Rol 100% Polyester Interlock Jersey Wit Stof vir Sublimasie Drukwerk
Polydex Stof Sublimasie Rol 100% Polyester Interlock Jersey Wit Stof vir Sublimasie Drukwerk
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | polydex stof sublimasie rol 100% Polyester Interlock Jersey Wit Stof vir Sublimasie Drukwerk |
| Beskrywing | 100% poliëster gebreide stof, gaas |
| Ink | Kleurstof Sub Direkte, Kleurstof Sub Papier Oordrag |
| Dikte | Liggewig |
| Kleur | White |
| Gewig | 145 gsm (±5g) |
| Toepassing | Afdak, Motor, Vilt, Sak, Beddegoed, Kombers |
| Maksimum breedte | 58/60" |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. PVC-vry/ Ftalaatvry
2. Skeurbestand
3.anti-UV
4. Omgewingsvriendelik
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1.maasheining
2. strandvlae
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










