Aangepaste Grootte 70g, 90g, 100g Hitte-oordrag Kleurstof Sublimasie Drukpapier
Aangepaste Grootte 70g, 90g, 100g Hitte-oordrag Kleurstof Sublimasie Drukpapier
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Pasgemaakte grootte volkleur poliëster druk spanningsstof |
| Beskrywing | 100% Poliëster |
| Ink | Warm oordragdruk, digitale drukwerk, syskermdruk |
| Dikte | Medium gewig |
| Kleur | suiwer wit |
| Gewig | 70g, 90g, 100g |
| Toepassing | klere; tekstiel; kledingstuk, gordyn |
| Sgrootte | 17"/42cm,25"/61cm,73"/183cm |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. PVC-vry/ Ftalaatvry
2. Skeurbestand
3.anti-UV
4. Omgewingsvriendelik
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1.maasheining
2. strandvlae
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










