Aangepaste ontwerp polyester kleurstof sublimasie drukstof doek
Aangepaste ontwerp polyester kleurstof sublimasie drukstof doek
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Polyester Kleurstof Sublimasie Drukstof Canvas |
| Beskrywing | 100% Poliëster |
| Ink | inkstraaldrukwerk, digitale drukwerk |
| Dikte | Medium gewig |
| Kleur | White |
| Gewig | 110 gsm (±5g) |
| Toepassing | Vlae, Vertoning, Voorligte, ens. |
| Maksimum breedte | 90-250 cm |
| Standaard lengte | 80m/100m/150m/jumborol |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. PVC-vry/ Ftalaatvry
2. Skeurbestand
3.anti-UV
4. Omgewingsvriendelik
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1. Huisversiering
2. kunsreproduksie
3. agterbeligte materiaal
4. ligboks
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










