Pasgemaakte Grootte Volkleur Polyester Druk Spanningsstof Hoë Kwaliteit Kleurstof-Sublimasie Tafeldoek vir Tuishandelskoue
Pasgemaakte Grootte Volkleur Polyester Druk Spanningsstof Hoë Kwaliteit Kleurstof-Sublimasie Tafeldoek vir Tuishandelskoue
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Pasgemaakte grootte volkleur poliëster druk spanningsstof |
| Beskrywing | 100% Poliëster |
| Ink | Warm oordragdruk, digitale drukwerk, syskermdruk |
| Dikte | Medium gewig |
| Kleur | White |
| Gewig | 150 gsm (±5g) |
| Toepassing | Huis, Buitelug, Hotel, Troue, Partytjie, Banket |
| Maksimum breedte | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. PVC-vry/ Ftalaatvry
2. Skeurbestand
3.anti-UV
4. Omgewingsvriendelik
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1.maasheining
2. strandvlae
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










