China Fabriek Kleurstof Sublimasie Papierrol Gedruk in Guangzhou Oordrag Sublimasie Papier 50g 70g 90g 100g
China Fabriek Kleurstof Sublimasie Papierrol Gedruk in Guangzhou Oordrag Sublimasie Papier 50g 70g 90g 100g
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Kleurstofsublimasie-oordragpapier |
| Beskrywing | 100% Poliëster,Rekstof |
| Ink | Sublimasiedrukker |
| Dikte | Liggewig |
| Kleur | Suiwer Wit |
| Gewig | 31/38/40/50/70/90 gsm (±5g) |
| Toepassing | Klere, tekstiel, kledingstuk, gordyn |
| Maksimum breedte | 3.2/5m |
| Standaard lengte | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. PVC-vry/ Ftalaatvry
2. Skeurbestand
3.anti-UV
4. Omgewingsvriendelik
5. Hoogste oordragopbrengs
Toepassing:
1.maasheining
2. strandvlae
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










