260 gsm kleurstofsublimasie-agterbeligtingsmateriaal Gladde geweefde poliëster met uitstekende ligtransmissie en kleurprestasie
260 gsm kleurstofsublimasie-agterbeligtingsmateriaal Gladde geweefde poliëster met uitstekende ligtransmissie en kleurprestasie
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Kleurstofsublimasie Agtergrondbeligting Materiaal Gladde Geweefde Poliëster |
| Beskrywing | 100% Poliëster |
| Ink | Kleurstof Sub Direkte, Kleurstof Sub Papier Oordrag |
| Dikte | Medium gewig |
| Kleur | wit voorkant en swart agterkant |
| Gewig | 260 gsm (±5g) |
| Toepassing | Buitelug, banier, geweef en gebrei |
| Maksimum breedte | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Kraftpapier / harde buis |
Kenmerke:
1. Waterdig
2. Skeurbestand
3. Vinnig Droog
4. Omgewingsvriendelik
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1.maasheining
2. Aktiewe klere
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










