250gsm Geweefde Uitblokstof vir Kleursublimasie Dubbelsydige Uitblokvlae
250gsm Geweefde Uitblokstof vir Kleursublimasie Dubbelsydige Uitblokvlae
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Geweefde Blok-uit Stof vir Kleurstof Sublimasie Dubbele Kante |
| Beskrywing | 100% poliëster tekstuur drievoudig geweefde blokkeerstof |
| Ink | inkstraaldrukwerk, digitale drukwerk |
| Dikte | Medium gewig |
| Kleur | wit /swart /wit struktuur |
| Gewig | 250 gsm (±5g) |
| Toepassing | hangende moue, dubbelsydige vlae |
| Maksimum breedte | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Standaard lengte | 80m/100m/150m/jumborol |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. PVC-vry/ Ftalaatvry
2. Skeurbestand
3.anti-UV
4. Omgewingsvriendelik
5. Vlamvertrager
Toepassing:
1. Huisversiering
2. kunsreproduksie
3. agterbeligte materiaal
4. ligboks
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










