180gsm Polyester Stof Kleurstof Sublimasie Oordrag Druk Agtergrondbeligte Stof vir Plafonligboks
180gsm Polyester Stof Kleurstof Sublimasie Oordrag Druk Agtergrondbeligte Stof vir Plafonligboks
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Polyester Stof Kleurstof Sublimasie Oordrag Drukwerk Agterbeligting |
| Beskrywing | 100% Polyester Kleurstof Sublimasiestof |
| Ink | Kleurstofsublimasie-ink/oordrag/latex/UV |
| Dikte | Liggewig |
| Kleur | White |
| Gewig | 50-550 g/m²±5g) |
| Toepassing | banierstof/vlagstof |
| Maksimum breedte | 1-3.2m |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. PVC-vry/ Ftalaatvry
2. Skeurbestand
3.anti-UV
4. Omgewingsvriendelik
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1. Huisdekor
2. Tekstiel-Kussing
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










