125GSM Kleurstof Sublimasie Gebreide Gaasvlagstof vir Buiteluggaasstrandvlae
125GSM Kleurstof Sublimasie Gebreide Gaasvlagstof vir Buiteluggaasstrandvlae
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | Kleurstof Sublimasie Gebreide Mesh Vlagstof |
| Beskrywing | Mesh, 100% poliëster |
| Ink | Kleurstof Sub Direkte, Kleurstof Sub Papier Oordrag |
| Dikte | Medium gewig |
| Kleur | White |
| Gewig | 160 gsm (±5g) |
| Toepassing | Fvertragings,Agterbeligte banier |
| Maksimum breedte | 160/250/320/500cm |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. PVC-vry/ Ftalaatvry
2. Skeurbestand
3.anti-UV
4. Omgewingsvriendelik
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1.maasheining
2. strandvlae
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons









