100D Pongee Vlagstof Sublimasie Verf Direkte Inkstraal 100gsm Poliëster Leë Stof Sagte Maklik-om-te-naai Vlagstof
100D Pongee Vlagstof Sublimasie Verf Direkte Inkstraal 100gsm Poliëster Leë Stof Sagte Maklik-om-te-naai Vlagstof
Produkte Beskrywing:
| Produknaam | 100D Pongee Vlagstof Sublimasie Verf |
| Beskrywing | Oxford,100% Poliëster |
| Ink | Kleurstof Sub Direkte, Kleurstof Sub Papier Oordrag |
| Dikte | Medium gewig |
| Kleur | White |
| Gewig | 100 gsm (±5g) |
| Toepassing | Buitelug, banier, geweef en gebrei |
| Maksimum breedte | 90-320 cm |
| Standaard lengte | 100m/120m |
| Leidtyd | 20-30 werksdae |
| Pakket | Hhardbuis met geweefde sakke of lugborrelfilms |
Kenmerke:
1. Waterdig
2. Skeurbestand
3. Vinnig Droog
4. Omgewingsvriendelik
5. Goeie penetrasie
Toepassing:
1.maasheining
2. Aktiewe klere
3.veervlae
4. Buitelug
Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons










