Iphepha Elimhlophe Elithengiswayo Eliphezulu Eliyi-100gsm Elingenziwa Ngokwezifiso Izindwangu Zokuphrinta Eziphezulu Ze-Jersey Sublimation
Iphepha Elimhlophe Elithengiswayo Eliphezulu Eliyi-100gsm Elingenziwa Ngokwezifiso Izindwangu Zokuphrinta Eziphezulu Ze-Jersey Sublimation
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | Izindwangu Zokuphrinta Ezisezingeni Eliphezulu Ze-Jersey Sublimation |
| Incazelo | Kusetshenziswa ekwahlukaniseni indwangu kayinki ne-polyester |
| Uyinki | Udayi Oqondile, Ukudluliselwa Kwephepha Odayi Ongaphansi |
| Ubukhulu | Isisindo Esimaphakathi |
| Umbala | Wukushaya |
| Isisindo | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Isicelo | Fukubambezeleka,amabhanela |
| Ububanzi obukhulu | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Ubude obujwayelekile | 100m/120m |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Hishubhu ye-ard enezikhwama ezilukiwe noma amafilimu e-air bubble |
Izici:
1. Ingangeni manzi
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. Yomile Ngokushesha
4. Ukuvikela Umoya
5. Ukungena okuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh olu-1
2. Izingubo ezisebenzayo
3. amafulegi ezimpaphe
4. Ngaphandle
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi










