Indwangu ye-Polydex Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric yokuphrinta i-Sublimation
Indwangu ye-Polydex Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric yokuphrinta i-Sublimation
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | Indwangu ye-polydex sublimation roll 100% Polyester Interlock Jersey White Indwangu yokuphrinta i-Sublimation |
| Incazelo | Indwangu Ethungwe Nge-polyester Eyi-100%, i-mesh |
| Uyinki | Udayi Oqondile, Ukudluliselwa Kwephepha Odayi Ongaphansi |
| Ubukhulu | Isisindo esincane |
| Umbala | Wukushaya |
| Isisindo | 145gsm(±5g) |
| Isicelo | I-awning, Imoto, I-Felt, Isikhwama, Umbhede, Ingubo |
| Ububanzi obukhulu | 58/60" |
| Ubude obujwayelekile | 100m/120m |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Hishubhu ye-ard enezikhwama ezilukiwe noma amafilimu e-air bubble |
Izici:
1. Ayinayo i-PVC/ Ayinayo i-Phthalate
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. anti-UV
4. I-Eco-friendly
5. Ukungena okuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh olu-1
2. amafulegi olwandle
3. amafulegi ezimpaphe
4. Ngaphandle
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi










