Usayizi Owenziwe Ngokwezifiso 70g, 90g, 100g Iphepha Lokuphrinta Lokushisa Lokudlulisa Ukushisa
Usayizi Owenziwe Ngokwezifiso 70g, 90g, 100g Iphepha Lokuphrinta Lokushisa Lokudlulisa Ukushisa
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | Indwangu Yokucindezela Yokuphrinta Ye-Polyester Enombala Ogcwele Ngokwezifiso |
| Incazelo | I-Polyester engu-100% |
| Uyinki | Ukuphrinta kokudlulisa okushisayo, Ukuphrinta kwedijithali, Ukuphrinta kwesikrini sesilika |
| Ubukhulu | Isisindo Esimaphakathi |
| Umbala | okumhlophe okumsulwa |
| Isisindo | 70g, 90g, 100g |
| Isicelo | izingubo; indwangu; ingubo, ikhethini |
| Si-size | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Ubude obujwayelekile | 100m/120m |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Hishubhu ye-ard enezikhwama ezilukiwe noma amafilimu e-air bubble |
Izici:
1. Ayinayo i-PVC/ Ayinayo i-Phthalate
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. anti-UV
4. I-Eco-friendly
5. Ukungena okuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh olu-1
2. amafulegi olwandle
3. amafulegi ezimpaphe
4. Ngaphandle
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi










