Indwangu Yokuphrinta Yendwangu Yokudaya I-Polyester Eyenziwe Ngokwezifiso
Indwangu Yokuphrinta Yendwangu Yokudaya I-Polyester Eyenziwe Ngokwezifiso
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | Indwangu Yokuphrinta Yendwangu Yokudaya I-Polyester Sublimation |
| Incazelo | I-Polyester engu-100% |
| Uyinki | ukuphrinta kwe-inkjet, ukuphrinta kwedijithali |
| Ubukhulu | Isisindo Esimaphakathi |
| Umbala | Wukushaya |
| Isisindo | 110gsm(±5g) |
| Isicelo | Amafulegi, Isibonisi, Ukukhanya kwangaphambili, njll. |
| Ububanzi obukhulu | 90-250cm |
| Ubude obujwayelekile | 80m/100m/150m/umqulu omkhulu |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Hishubhu ye-ard enezikhwama ezilukiwe noma amafilimu e-air bubble |
Izici:
1. Ayinayo i-PVC/ Ayinayo i-Phthalate
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. anti-UV
4. I-Eco-friendly
5. Ukungena okuhle
Isicelo:
1. Ukuhlobisa ikhaya
2. ubuciko bokukopisha
3. indwangu ekhanyiswe ngemuva
4. ibhokisi elikhanyayo
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi










