Indwangu Yokucindezela Yokunyathelisa Ye-Polyester Enombala Ogcwele Ngokwezifiso Indwangu Yetafula Enedayi Esezingeni Eliphezulu Yemibukiso Yezohwebo Yasekhaya
Indwangu Yokucindezela Yokunyathelisa Ye-Polyester Enombala Ogcwele Ngokwezifiso Indwangu Yetafula Enedayi Esezingeni Eliphezulu Yemibukiso Yezohwebo Yasekhaya
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | Indwangu Yokucindezela Yokuphrinta Ye-Polyester Enombala Ogcwele Ngokwezifiso |
| Incazelo | I-Polyester engu-100% |
| Uyinki | Ukuphrinta kokudlulisa okushisayo, Ukuphrinta kwedijithali, Ukuphrinta kwesikrini sesilika |
| Ubukhulu | Isisindo Esimaphakathi |
| Umbala | Wukushaya |
| Isisindo | 150gsm(±5g) |
| Isicelo | Ikhaya, Ngaphandle, Ihhotela, Umshado, Iphathi, Idili |
| Ububanzi obukhulu | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Ubude obujwayelekile | 100m/120m |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Hishubhu ye-ard enezikhwama ezilukiwe noma amafilimu e-air bubble |
Izici:
1. Ayinayo i-PVC/ Ayinayo i-Phthalate
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. anti-UV
4. I-Eco-friendly
5. Ukungena okuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh olu-1
2. amafulegi olwandle
3. amafulegi ezimpaphe
4. Ngaphandle
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi










