Iphepha Lokunamathisela Idayi Lasefektri LaseShayina Eliphrintiwe eGuangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Iphepha Lokunamathisela Idayi Lasefektri LaseShayina Eliphrintiwe eGuangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | Iphepha Lokudlulisa I-Sublimation Yedayi |
| Incazelo | I-Polyester engu-100%,Indwangu Yokwelula |
| Uyinki | Iphrinta ye-Sublimation |
| Ubukhulu | Isisindo esincane |
| Umbala | Okumhlophe Okumsulwa |
| Isisindo | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Isicelo | Izingubo, izindwangu, ingubo, ikhethini |
| Ububanzi obukhulu | 3.2/5m |
| Ubude obujwayelekile | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Hishubhu ye-ard enezikhwama ezilukiwe noma amafilimu e-air bubble |
Izici:
1. Ayinayo i-PVC/ Ayinayo i-Phthalate
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. anti-UV
4. I-Eco-friendly
5. Isivuno esiphezulu sokudlulisa
Isicelo:
Ucingo olune-mesh olu-1
2. amafulegi olwandle
3. amafulegi ezimpaphe
4. Ngaphandle
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi










