I-260gsm Dye Sublimation Backlit Material I-Polyester Elukiwe Ebushelelezi Enokukhanya Okuhle Kakhulu Nokusebenza Kombala
I-260gsm Dye Sublimation Backlit Material I-Polyester Elukiwe Ebushelelezi Enokukhanya Okuhle Kakhulu Nokusebenza Kombala
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | I-Dye Sublimation Material Ekhanyisiwe Nge-Backlight Polyester Elukiwe Ebushelelezi |
| Incazelo | I-Polyester engu-100% |
| Uyinki | Udayi Oqondile, Ukudluliselwa Kwephepha Odayi Ongaphansi |
| Ubukhulu | Isisindo Esimaphakathi |
| Umbala | umphambili omhlophe kanye nomhlane omnyama |
| Isisindo | 260gsm(±5g) |
| Isicelo | Ngaphandle, ibhanela, elukiwe futhi luthungiwe |
| Ububanzi obukhulu | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Ubude obujwayelekile | 100m/120m |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Iphepha lokwenziwa / ishubhu eliqinile |
Izici:
1. Ingangeni manzi
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. Yomile Ngokushesha
4. I-Eco-friendly
5. Ukungena okuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh olu-1
2. Izingubo ezisebenzayo
3. amafulegi ezimpaphe
4. Ngaphandle
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi










