Indwangu Elukiwe Eyi-250gsm Ye-Dye Sublimation Amafulegi Amabili Avimbayo
Indwangu Elukiwe Eyi-250gsm Ye-Dye Sublimation Amafulegi Amabili Avimbayo
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | Indwangu Elukiwe Ye-Block-out Ye-Dye Sublimation Ezinhlangothini Ezimbili |
| Incazelo | Indwangu ye-blockout ehlanganisiwe kathathu eyenziwe nge-polyester engu-100% |
| Uyinki | ukuphrinta kwe-inkjet, ukuphrinta kwedijithali |
| Ubukhulu | Isisindo Esimaphakathi |
| Umbala | isakhiwo esimhlophe/esimnyama/esimhlophe |
| Isisindo | 250gsm(±5g) |
| Isicelo | imikhono elengayo, amafulegi aseceleni aphindwe kabili |
| Ububanzi obukhulu | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Ubude obujwayelekile | 80m/100m/150m/umqulu omkhulu |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Hishubhu ye-ard enezikhwama ezilukiwe noma amafilimu e-air bubble |
Izici:
1. Ayinayo i-PVC/ Ayinayo i-Phthalate
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. anti-UV
4. I-Eco-friendly
5. Ilangabi Elingalawuleki
Isicelo:
1. Ukuhlobisa ikhaya
2. ubuciko bokukopisha
3. indwangu ekhanyiswe ngemuva
4. ibhokisi elikhanyayo










