Indwangu Yokudaya Indwangu Yokudlulisa Idayi Yokudlulisa I-Backlit Yendwangu Ye-180gsm Yebhokisi Lokukhanya Kophahla
Indwangu Yokudaya Indwangu Yokudlulisa Idayi Yokudlulisa I-Backlit Yendwangu Ye-180gsm Yebhokisi Lokukhanya Kophahla
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | Ukukhanya Okungemuva Kokuphrinta Kokudaya Indwangu Ye-Polyester |
| Incazelo | Indwangu ye-Sublimation ye-Polyester engu-100% |
| Uyinki | Uyinki/ukudluliselwa kwedayi/i-Latex/UV |
| Ubukhulu | Isisindo esincane |
| Umbala | Wukushaya |
| Isisindo | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Isicelo | Indwangu yebhena/Indwangu yefulegi |
| Ububanzi obukhulu | 1-3.2m |
| Ubude obujwayelekile | 100m/120m |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Hishubhu ye-ard enezikhwama ezilukiwe noma amafilimu e-air bubble |
Izici:
1. Ayinayo i-PVC/ Ayinayo i-Phthalate
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. anti-UV
4. I-Eco-friendly
5. Ukungena okuhle
Isicelo:
1. Ukuhlobisa Ikhaya
2. I-Textile-Cushion
3. amafulegi ezimpaphe
4. Ngaphandle
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi










