Indwangu ye-100D Pongee Flag Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Fabric Ethambile Kulula Ukuyithunga Flag Fabric
Indwangu ye-100D Pongee Flag Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Fabric Ethambile Kulula Ukuyithunga Flag Fabric
Incazelo Yemikhiqizo:
| Igama Lomkhiqizo | Ukudaya Indwangu Yokudayisa Ifulegi Le-Pongee Eliyi-100D |
| Incazelo | i-oxfordI-Polyester engu-100% |
| Uyinki | Udayi Oqondile, Ukudluliselwa Kwephepha Odayi Ongaphansi |
| Ubukhulu | Isisindo Esimaphakathi |
| Umbala | Wukushaya |
| Isisindo | 100gsm(±5g) |
| Isicelo | Ngaphandle, ibhanela, elukiwe futhi luthungiwe |
| Ububanzi obukhulu | 90-320cm |
| Ubude obujwayelekile | 100m/120m |
| Isikhathi esiholayo | Izinsuku zokusebenza ezingama-20-30 |
| Iphakheji | Hishubhu ye-ard enezikhwama ezilukiwe noma amafilimu e-air bubble |
Izici:
1. Ingangeni manzi
2. Ayizwani Nezinyembezi
3. Yomile Ngokushesha
4. I-Eco-friendly
5. Ukungena okuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh olu-1
2. Izingubo ezisebenzayo
3. amafulegi ezimpaphe
4. Ngaphandle
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi










