Özel Boyutlarda 70g, 90g, 100g Isı Transferli Süblimasyon Baskı Kağıdı
Özel Boyutlarda 70g, 90g, 100g Isı Transferli Süblimasyon Baskı Kağıdı
Ürün Açıklaması:
| Ürün Adı | Özel Ölçülerde Tam Renkli Polyester Baskılı Gergi Kumaş |
| Tanım | %100 Polyester |
| Mürekkep | Sıcak transfer baskı, Dijital baskı, Serigrafi baskı |
| Kalınlık | Orta Ağırlık |
| Renk | saf beyaz |
| Ağırlık | 70g, 90g, 100g |
| Başvuru | giyim;tekstil;giysi,perde |
| Ssize | 17"/42CM25"/61CM, 73"/183CM |
| Standart uzunluk | 100m/120m |
| Kurşun zamanı | 20-30 iş günü |
| Paket | Hdokuma torbalar veya hava kabarcıklı filmlerle kaplı sert tüp |
Özellikler:
1. PVC içermez / Ftalat içermez
2. Yırtılmaya Dayanıklı
3. UV ışınlarına karşı koruma
4. Çevre dostu
5. İyi nüfuz
Başvuru:
1. tel örgü çit
2. plaj bayrakları
3. tüy bayraklar
4. Açık Hava
Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.










