Reklam Baskı Malzemesi Süblimasyon Bayrak Afiş Kumaşı Tekstil Sargı Örme Polyester Süblimasyon Bayrak Kumaşı Rulosu
Reklam Baskı Malzemesi Süblimasyon Bayrak Afiş Kumaşı Tekstil Sargı Örme Polyester Süblimasyon Bayrak Kumaşı Rulosu
Ürün Açıklaması:
| Ürün Adı | Süblimasyon Baskılı Tekstil Örtüsü Örme Polyester |
| Tanım | %100 Polyester,Ekose |
| Mürekkep | Doğrudan Süblimasyon Baskı, Kağıt Transferli Süblimasyon Baskı |
| Kalınlık | Hafif |
| Renk | Wbeyaz |
| Ağırlık | 110 g/m² veya Özel Sipariş |
| Başvuru | Fgecikmeler,afişler |
| Maksimum genişlik | 1-3,2 m |
| Standart uzunluk | 100m/110yarda |
| Kurşun zamanı | 20-30 iş günü |
| Paket | Hdokuma torbalar veya hava kabarcıklı filmlerle kaplı sert tüp |
Özellikler:
1. PVC içermez, Çevre dostu
2. Yırtılmaya Dayanıklı
3.GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ iplik üretilebilir
4. Renk güçlendirme
5. Kırışmaya dayanıklı
Başvuru:
1. Örgü sarma
2. plaj bayrakları
3. tüy bayraklar
4. Açık Hava
Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.










