Partihandel Vitt pappersrulle Högkvalitativ 100gsm Anpassningsbar storlek Hög överföringshastighet Jersey Sublimeringstryck Tyger Textilier
Partihandel Vitt pappersrulle Högkvalitativ 100gsm Anpassningsbar storlek Hög överföringshastighet Jersey Sublimeringstryck Tyger Textilier
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | Hög överföringshastighet för jersey, sublimeringstryck, textilier |
| Beskrivning | Appliceras för att sprida bläck och polyestertyg |
| Bläck | Direkt färgämnesöverföring, pappersöverföring med färgämnesöverföring |
| Tjocklek | Medelvikt |
| Färg | Wvit |
| Vikt | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Ansökan | Flaggar,banderoller |
| Maxbredd | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standardlängd | 100m/120m |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. Vattentät
2. Rivbeständig
3. Snabbtorkande
4. Vindtät
5. God penetration
Ansökan:
1. nätstängsel
2. Träningskläder
3. fjäderflaggor
4. Utomhus
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










