Rullpolyesterstickat tygfärgsublimering för flaggor
Rullpolyesterstickat tygfärgsublimering för flaggor
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | Rullpolyesterstickat tygfärgsublimering för flaggor |
| Beskrivning | 100 % polyester,Stretchtyg |
| Bläck | Direkt färgämnesöverföring, pappersöverföring med färgämnesöverföring |
| Tjocklek | Lätt vikt |
| Färg | Wvit |
| Vikt | 110 gsm (±5g) |
| Ansökan | Flaggar,banderoller |
| Maxbredd | 3,2/5 m |
| Standardlängd | 100m/120m |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. PVC-fri/ Ftalatfri
2. Rivbeständig
3. UV-beständig
4. Miljövänlig
5. God penetration
Ansökan:
1. nätstängsel
2. beachflaggor
3. fjäderflaggor
4. Utomhus
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










