Anpassad storlek 70g, 90g, 100g värmeöverföringsfärgämnessublimeringspapper
Anpassad storlek 70g, 90g, 100g värmeöverföringsfärgämnessublimeringspapper
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | Anpassad storlek i fullfärgad polyestertryckspänningstyg |
| Beskrivning | 100 % polyester |
| Bläck | Varmöverföringstryck, digitaltryck, silkscreentryck |
| Tjocklek | Medelvikt |
| Färg | rent vitt |
| Vikt | 70 g, 90 g, 100 g |
| Ansökan | kläder; textil; plagg, gardiner |
| Sstorlek | 17"/42 cm,25"/61 cm, 73"/183 cm |
| Standardlängd | 100m/120m |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. PVC-fri/ Ftalatfri
2. Rivbeständig
3. UV-beständig
4. Miljövänlig
5. God penetration
Ansökan:
1. nätstängsel
2. beachflaggor
3. fjäderflaggor
4. Utomhus
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










