Anpassad design Polyesterfärgsublimeringstryckduk
Anpassad design Polyesterfärgsublimeringstryckduk
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | Polyesterfärgsublimeringstryckduk |
| Beskrivning | 100 % polyester |
| Bläck | bläckstråleutskrift, digital utskrift |
| Tjocklek | Medelvikt |
| Färg | Wvit |
| Vikt | 110 gsm (±5g) |
| Ansökan | Flaggor, display, frontbelysning etc. |
| Maxbredd | 90-250 cm |
| Standardlängd | 80m/100m/150m/jumborulle |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. PVC-fri/ Ftalatfri
2. Rivbeständig
3. UV-beständig
4. Miljövänlig
5. God penetration
Ansökan:
1. Heminredning
2. reproduktion av konst
3. bakgrundsbelyst tyg
4. ljuslåda
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










