Anpassad storlek i fullfärgad polyestertryck, spänningstyg, högkvalitativ färgsublimeringsduk för hemmamässor
Anpassad storlek i fullfärgad polyestertryck, spänningstyg, högkvalitativ färgsublimeringsduk för hemmamässor
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | Anpassad storlek i fullfärgad polyestertryckspänningstyg |
| Beskrivning | 100 % polyester |
| Bläck | Varmöverföringstryck, digitaltryck, silkscreentryck |
| Tjocklek | Medelvikt |
| Färg | Wvit |
| Vikt | 150 g/m² (±5g) |
| Ansökan | Hem, Utomhus, Hotell, Bröllop, Fest, Bankett |
| Maxbredd | 76 x 180 x 71 cm/ 76 x 232 x 76 cm |
| Standardlängd | 100m/120m |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. PVC-fri/ Ftalatfri
2. Rivbeständig
3. UV-beständig
4. Miljövänlig
5. God penetration
Ansökan:
1. nätstängsel
2. beachflaggor
3. fjäderflaggor
4. Utomhus
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










