Kinas fabriksfärgsublimeringspappersrulle tryckt i Guangzhou transfersublimeringspapper 50g 70g 90g 100g
Kinas fabriksfärgsublimeringspappersrulle tryckt i Guangzhou transfersublimeringspapper 50g 70g 90g 100g
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | Färgsublimeringsöverföringspapper |
| Beskrivning | 100 % polyester,Stretchtyg |
| Bläck | Sublimeringsskrivare |
| Tjocklek | Lätt vikt |
| Färg | Rent vitt |
| Vikt | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Ansökan | Kläder, textil, plagg, gardiner |
| Maxbredd | 3,2/5 m |
| Standardlängd | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. PVC-fri/ Ftalatfri
2. Rivbeständig
3. UV-beständig
4. Miljövänlig
5. Högsta överföringsutbyte
Ansökan:
1. nätstängsel
2. beachflaggor
3. fjäderflaggor
4. Utomhus
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










