250gsm vävt blockeringstyg för färgsublimering, dubbelsidiga blockeringsflaggor
250gsm vävt blockeringstyg för färgsublimering, dubbelsidiga blockeringsflaggor
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | Vävt blockerande tyg för färgsublimering, dubbelsidigt |
| Beskrivning | 100 % polyester texturerat trippelvävt blockout-tyg |
| Bläck | bläckstråleutskrift, digital utskrift |
| Tjocklek | Medelvikt |
| Färg | vit/svart/vit struktur |
| Vikt | 250 g/m² (±5g) |
| Ansökan | hängande ärmar, dubbla sidoflaggor |
| Maxbredd | 320 cm–280 cm–160 cm–150 cm |
| Standardlängd | 80m/100m/150m/jumborulle |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. PVC-fri/ Ftalatfri
2. Rivbeständig
3. UV-beständig
4. Miljövänlig
5. Flamskyddsmedel
Ansökan:
1. Heminredning
2. reproduktion av konst
3. bakgrundsbelyst tyg
4. ljuslåda
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










