180gsm polyestertyg färgämnessublimeringsöverföringstryck bakgrundsbelyst tyg för taklampa
180gsm polyestertyg färgämnessublimeringsöverföringstryck bakgrundsbelyst tyg för taklampa
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | Polyestertyg Färgsublimering Transfertryck Bakgrundsbelyst |
| Beskrivning | 100 % polyesterfärgsublimeringstyg |
| Bläck | Färgsublimeringsbläck/transfer/latex/UV |
| Tjocklek | Lätt vikt |
| Färg | Wvit |
| Vikt | 50–550 g/m²±5g) |
| Ansökan | banderolltyg/flaggtyg |
| Maxbredd | 1–3,2 m |
| Standardlängd | 100m/120m |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. PVC-fri/ Ftalatfri
2. Rivbeständig
3. UV-beständig
4. Miljövänlig
5. God penetration
Ansökan:
1. Heminredning
2. Textilkudde
3. fjäderflaggor
4. Utomhus
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










