100D Pongee-flaggtyg Sublimeringsfärgning Direkt bläckstråle 100gsm polyesterblankt tyg Mjukt, lätt att sy flaggtyg
100D Pongee-flaggtyg Sublimeringsfärgning Direkt bläckstråle 100gsm polyesterblankt tyg Mjukt, lätt att sy flaggtyg
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | 100D Pongee Flag Tyg Sublimeringsfärgning |
| Beskrivning | Oxford100 % polyester |
| Bläck | Direkt färgämnesöverföring, pappersöverföring med färgämnesöverföring |
| Tjocklek | Medelvikt |
| Färg | Wvit |
| Vikt | 100 gsm (±5g) |
| Ansökan | Utomhus, banderoll, vävd och stickad |
| Maxbredd | 90-320 cm |
| Standardlängd | 100m/120m |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. Vattentät
2. Rivbeständig
3. Snabbtorkande
4. Miljövänlig
5. God penetration
Ansökan:
1. nätstängsel
2. Träningskläder
3. fjäderflaggor
4. Utomhus
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










