Gulungan Kertas Bodas Grosir Kualitas Luhur 100gsm Ukuran Anu Tiasa Disaluyukeun Laju Transfer Luhur Kain Cetak Sublimasi Jersey Tekstil
Gulungan Kertas Bodas Grosir Kualitas Luhur 100gsm Ukuran Anu Tiasa Disaluyukeun Laju Transfer Luhur Kain Cetak Sublimasi Jersey Tekstil
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Kain Cetak Sublimasi Jersey Laju Transfer Tinggi Tekstil |
| Pedaran | Dipaké pikeun nyebarkeun lawon tinta sareng poliéster |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kandel | Beurat Sedeng |
| Warna | White |
| Beurat | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Aplikasi | Ftelat,spanduk |
| Lebar maksimal | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Panjang standar | 100m/120m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Tahan cai
2. Tahan Cimata
3. Gancang Garing
4. Tahan Angin
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. pager jaring
2. Pakéan Olahraga
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










