Sublimasi Pewarna Kain Rajutan Poliester Gulung pikeun Bendera
Sublimasi Pewarna Kain Rajutan Poliester Gulung pikeun Bendera
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Sublimasi Pewarna Kain Rajutan Poliester Gulung pikeun Bendera |
| Pedaran | 100% Poliéster,Kain Peregangan |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kandel | Beurat hampang |
| Warna | White |
| Beurat | 110gsm (±5g) |
| Aplikasi | Ftelat,spanduk |
| Lebar maksimal | 3.2/5m |
| Panjang standar | 100m/120m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Bébas PVC/ Bébas ftalat
2. Tahan Cimata
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. pager jaring
2. umbul-umbul pantai
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










