Kain Sublimasi Pewarna Poliester Bodas Printtek 50D 78gsm Stok Lot Kain Poliester Tahan Cai Ditenun Cetak
Kain Sublimasi Pewarna Poliester Bodas Printtek 50D 78gsm Stok Lot Kain Poliester Tahan Cai Ditenun Cetak
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Kain Bendera Rajutan Sublimasi Pewarna |
| Pedaran | Lawon 50D*T400,100% Poliéster |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kandel | Beurat Sedeng |
| Warna | White |
| Beurat | 75gsm (±5g) |
| Aplikasi | Ftelat,spanduk |
| Lebar maksimal | 160cm |
| Panjang standar | 100m/120m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Tahan cai
2. Tahan Cimata
3. Gancang Garing
4. Tahan Angin
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. pager jaring
2. Pakéan Olahraga
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










