Gulungan Sublimasi Kain Polydex 100% Poliester Interlock Kain Jersey Bodas pikeun Nyetak Sublimasi
Gulungan Sublimasi Kain Polydex 100% Poliester Interlock Kain Jersey Bodas pikeun Nyetak Sublimasi
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Gulungan sublimasi lawon polydex 100% Poliester Interlock Jersey Kain Bodas pikeun Nyetak Sublimasi |
| Pedaran | Kain Rajut 100% poliéster, bolong |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kandel | Beurat hampang |
| Warna | White |
| Beurat | 145gsm (±5g) |
| Aplikasi | Tenda, Mobil, Kain Felt, Tas, Sprei, Simbut |
| Lebar maksimal | 58/60" |
| Panjang standar | 100m/120m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Bébas PVC/ Bébas ftalat
2. Tahan Cimata
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. pager jaring
2. umbul-umbul pantai
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










