Kertas Cetak Sublimasi Pewarna Transfer Panas Ukuran Khusus 70g, 90g, 100g
Kertas Cetak Sublimasi Pewarna Transfer Panas Ukuran Khusus 70g, 90g, 100g
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Kain Tegangan Pencetakan Poliester Warna Pinuh Ukuran Khusus |
| Pedaran | 100% Poliéster |
| Tinta | Percetakan transfer panas, Percetakan digital, Cetak Sablon Sutra |
| Kandel | Beurat Sedeng |
| Warna | bodas murni |
| Beurat | 70g, 90g, 100g |
| Aplikasi | pakean; tékstil; pakean, gorden |
| Sukuran | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Panjang standar | 100m/120m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Bébas PVC/ Bébas ftalat
2. Tahan Cimata
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. pager jaring
2. umbul-umbul pantai
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










