Kanvas Kain Cetak Sublimasi Pewarna Poliester Desain Khusus
Kanvas Kain Cetak Sublimasi Pewarna Poliester Desain Khusus
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Kain Kanvas Cetak Sublimasi Pewarna Poliester |
| Pedaran | 100% Poliéster |
| Tinta | percetakan inkjet, percetakan digital |
| Kandel | Beurat Sedeng |
| Warna | White |
| Beurat | 110gsm (±5g) |
| Aplikasi | Bandéra, Layar, Lampu hareup, jsb. |
| Lebar maksimal | 90-250cm |
| Panjang standar | 80m/100m/150m/gulungan jumbo |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Bébas PVC/ Bébas ftalat
2. Tahan Cimata
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. Dekorasi bumi
2. réproduksi seni
3. lawon anu diterangi cahaya tukang
4. kotak lampu
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










