Kain Tegangan Pencetakan Poliester Warna Pinuh Ukuran Khusus Taplak Meja Sublimasi Pewarna Kualitas Luhur pikeun Pameran Dagang Imah
Kain Tegangan Pencetakan Poliester Warna Pinuh Ukuran Khusus Taplak Meja Sublimasi Pewarna Kualitas Luhur pikeun Pameran Dagang Imah
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Kain Tegangan Pencetakan Poliester Warna Pinuh Ukuran Khusus |
| Pedaran | 100% Poliéster |
| Tinta | Percetakan transfer panas, Percetakan digital, Cetak Sablon Sutra |
| Kandel | Beurat Sedeng |
| Warna | White |
| Beurat | 150gsm (±5g) |
| Aplikasi | Imah, Luar Ruangan, Hotél, Pernikahan, Pesta, Pesta |
| Lebar maksimal | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Panjang standar | 100m/120m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Bébas PVC/ Bébas ftalat
2. Tahan Cimata
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. pager jaring
2. umbul-umbul pantai
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










