Gulungan Kertas Sublimasi Pewarna Pabrik Cina Dicitak di Guangzhou Kertas Sublimasi Transfer 50g 70g 90g 100g
Gulungan Kertas Sublimasi Pewarna Pabrik Cina Dicitak di Guangzhou Kertas Sublimasi Transfer 50g 70g 90g 100g
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Kertas Transfer Sublimasi Pewarna |
| Pedaran | 100% Poliéster,Kain Peregangan |
| Tinta | Printer Sublimasi |
| Kandel | Beurat hampang |
| Warna | Bodas Murni |
| Beurat | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Aplikasi | Pakéan, tékstil, garmén, gorden |
| Lebar maksimal | 3.2/5m |
| Panjang standar | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Htabung ard nganggo kantong anyaman atanapi pilem gelembung hawa |
Fitur:
1. Bébas PVC/ Bébas ftalat
2. Tahan Cimata
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Hasil transfer pangluhurna
Aplikasi:
1. pager jaring
2. umbul-umbul pantai
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










