Bahan Sublimasi Pewarna 260gsm, Dilengkapi Lampu Latar, Poliester Anyaman Halus kalayan Transmisi Cahaya sareng Performa Warna anu Saé
Bahan Sublimasi Pewarna 260gsm, Dilengkapi Lampu Latar, Poliester Anyaman Halus kalayan Transmisi Cahaya sareng Performa Warna anu Saé
Pedaran Produk:
| Ngaran Produk | Bahan Sublimasi Pewarna Backlit Poliester Anyaman Halus |
| Pedaran | 100% Poliéster |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kandel | Beurat Sedeng |
| Warna | hareup bodas jeung tukang hideung |
| Beurat | 260gsm(±5g) |
| Aplikasi | Luar ruangan, spanduk, anyaman & rajutan |
| Lebar maksimal | 1,07m/1,27m/1,37m/1,52m |
| Panjang standar | 100m/120m |
| Waktos prosés | 20-30 dinten damel |
| Pakét | Kertas kraft / tabung teuas |
Fitur:
1. Tahan cai
2. Tahan Cimata
3. Gancang Garing
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi anu saé
Aplikasi:
1. pager jaring
2. Pakéan Olahraga
3. umbul-umbul bulu
4. Di luar ruangan
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami










